Menüü/Kontaktid

Green Sea PeelL

GREEN SEA PEEL on keskmise sügavusega koorimine „mikronõeltega“ kõikidele nahatüüpidele: noorendamine, akne ravi, valgendamine.

Innovatiivne valem Spicules-mikronõeltega, mis lahustuvad nahas 72 tunni jooksul.

Keskmise sügavusega koorimine saavutatakse loodusliku päritoluga koostisosaga nimega Spicules. Need on laboritingimustes merekäsnast ekstraheeritud mikronõelad.

Nad suudavad tungida läbi kõikide epidermise kihtide kuni basaalmembraanini ning on mõeldud:

- regeneratsiooni ja noorendamise kiirendamiseks.

- looduslik antibiootikum patogeense mikrofloora vastu võitlemiseks ja akne ning post-akne põletikunähtude kõrvaldamiseks.

- aktiivsete koostisosade transportimiseks ja nende toimetamiseksnahakihtide sügavustesse.


Mikronõelad töötavad naha sees ~72 tundi pärast protseduuri. Selle aja jooksul tunneb patsient näonaha puudutamisel ja pesemisel nõelatorkeid või kipitustunnet. Võib esineda ka hüpereemia ehk punetus. Kõik need aistingud taanduvad järk-järgult ja kaovad 72 tunni jooksul, sest mikronõelad lahustuvad ning eemalduvad loomulikul teel ilma kõrvaltoimeteta ja tagajärgedeta.

NÄIDUSTUSED:
- Probleemne nahk igas vanuses: akne, postakne, poorne nahk, rasune nahk, ummistunud poorid, miiliumid, postakne laigud, naha ebatasasused.
- Väsinud elutu ja tuhm nahk, nahk enneaegse vananemise tunnustega. Ptoos.
- Vanusega seotud nahamuutused, elastsuse ja toonuse kaotamine, pigmendilaigud, pindmised kortsud.

VASTUNÄIDUSTUSED:
- Rasedus ja imetamisperiood.
- Herpes, haavad, lõiked ja vigastatud nahk.
- Külmetushaigused ja kõik keha seisundid, millega kaasnevad kehatemperatuuri tõus.
- Allergia vetikate ja mereandide vastu.
- Põletikulised dermatoloogilised haigused ja dermatiit, psoriaas ja onkoloogilised haigused.
- Autoimmuunhaigused.
- Vaimsed haigused.
- Pärast retinoidide sisemist manustamist on koorimine lubatud mitte varem kui 6 kuu möödudes.


MIDA OODATA PÄRAST KOORIMIS PROTSEDUURI?
Punetus, soojuse tunne ja mikronõeltele iseloomulik kipitus (nagu oleksid paljud mikronõelad naha all), mis tugevneb naha puudutamisel, veega kokkupuutel ja pesemisel ning mistahes kosmeetikatoodete pealekandmisel. Samuti magamis ajal, kui nahk puutub kokku mis tahes pindadega. See on normaalne reaktsioon, mis on tingitud mikronõelte jätkuvast tööst naha sees.
Kliendil võib tekkida soov need aistingud "maha pesta", KUID lisapesu veega või mis tahes kosmeetikatoodetega ei leevenda neid aistinguid, vaid ainult tugevdab neid. Seetõttu on esimene pesemine soovitatav alles 24 tunni möödumist pärast koorimisprotseduuri ja edaspidi mitte rohkem kui 2 korda päevas. Need aistingud vaibuvad järk-järgult iseenesest ja kaovad täielikult 3 päeva jooksul. Võib esineda üksikuid väikeseid ville esimese 1-3 päeva jooksul, mis kaovad iseenesest ja jäljetult. 3-4 päeval ilmub kerge- ja keskmine koorumine. Ei soovitata iseseisvalt eemaldada koorikuid. Samuti on keelatud kasutada igasuguseid koorijaid ja koorimisi sel perioodil! 7-8 päeval nahk puhastub täielikult koorikutest ja näeb välja uuenenud, puhas, sile, värske ja pingul.


PÄRAST KOORIMISPROTSEDUURI SOOVITATAKSE:
Naha taastamiseks ja koorimise järgsete sümptomite leevendamiseks on soovitatav kasutada 14 päeva jooksul pärast koorimist (alates teisest päevast) igapäevases koduhoolduses CICA RECOVERY KIT´i (on võimalik osta kliinikus kohe peale protseduuri). Koduhooldus on mõeldud naha taastamiseks pärast profiprotseduure või tundliku naha igapäevaseks hoolduseks. Sisaldab Centella Asiaticat ja 30 erinevat toimainet.

PÄRAST KOORIMISPROTSEDUURI ON KEELATUD:
- Pesemine veega ja mis tahes kosmeetikatoodete kasutamine 24 tunni jooksul pärast koorimisprotseduuri.
- Spordisaali külastamine ja intensiivse higistamisega spordialade harrastamine esimese 3 päeva jooksul pärast koorimist.
- Basseini ja sauna külastamine esimese 3 päeva jooksul pärast koorimist.
- Kosmeetikatoodete kasutamine keemiliste hapetega, koorijad, koorimised ja muud profiprotseduurid 7 päeva jooksul pärast koorimist.
KUUR: 1 kord 4 nädala jooksul, kokku 4 protseduuri. Toetav kuur: 1 kord 2 kuu jooksul, sõltuvalt naha vajadustest, mida kosmeetik määrab.


Asukoht
Tel: 799 4417
Mob: 5693 4417
info@proage.ee
Paju 1A, Tartu

E-R 9:00 - 19:00
L: 10:00 - 16:00
P: Suletud