Home / Näohooldused / Biorevitalisatsioon
Protseduurid
Biorevitalisatsioon
See ei aita mitte ainult võidelda vanusega seotud muutustega, vaid ka niisutab nahka sügavuti, aktiveerides sügaval sees kõik ainevahetusprotsessid. Tänu epidermise ülemiste kihtide taastumisele ja sügavale niisutusele ühtlustub näo jume ja reljeef.
Protseduurid
Biorevitalisatsioon
Book now
Kestus
90 min
Soovitatavad intervallid
2 nädalat
Kursuse kestus
3-5 korda
Anesteesia
jah, hinna sees
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
erinevate osade jaoks
€250
Protseduuride tulemused
Biorevitalisatsioon
Biorevitalisatsioon
150 €
Biorevitalisatsioon Neauvia
250 €
90 min
90 min
Biorevitalisatsioon on turvaline kaasaegne naha vananemist ennetav meetod ja protseduur naha puuduste kosmeetiliseks korrigeerimiseks hüaluroonhappe süstidega. Biorevitalisatsioon võib oluliselt parandada Teie naha seisundit ükskõik millisel kehaosal. Näiteks nägu, dekoltee, käed, kael, siseküljed ja reied. Pärast hüaluroonhappega tehtud protseduuri taastab nahk noorele nahale omase toonuse, terve värvi ja elastsuse.
Biorevitalisatsioon
Kõigepealt märkab patsient, et kortsukesed on vähenenud ja nahk on nooruslikum. Alguses ilmneb see efekt tänu süstitud hüaluroonhappele ja hiljem tänu organismi enda hüaluroonhappe ja kollageeni suurenenud sünteesile.

Hüaluroonhape niisutab nahka väga tõhusalt ja integreerub vereringeprotsessidesse. Mikrotsirkulatsioon, naharakkude toitmine ja oksüdatsiooniprotsessid paranevad koos oma hüaluroonhappe sünteesi algusega ja just see kajastub selgelt naha välimuses. Pärast kudede küllastamist hüaluroonhappega stimuleeritakse kollageeni ja elastiini sünteesi.
Biorevitalisatsiooni protseduuri läbiviimisega on võimalik nahka järk-järgult täiendada üha suurema hulga hüaluroonhappega. Pikaajaline tulemus on märgatav pärast 3-4 protseduuri - patsient näeb, kuidas naha välimus järk-järgult paraneb: suureneb naha toonus, elastsus, paraneb värvus, nahk saab "särava" välimuse, väiksemad kortsud ühtlustuvad ja naha struktuur taastub. Seega on biorevitaliseerimine stimuleeriv ravi - nahk elustab end tänu hüaluroonipreparaatidele.
Miks on biorevitalisatsioon nii tõhus?
Tavalised ravijärgsed tagajärjed on vähene naha turse, sügelus ja ajutine ebamugavustunne. Need on siiski oodatavad ja ajutised reaktsioonid, mis tavaliselt lahenevad 1-2 päeva jooksul iseenesest.
Millisied on tavalised kõrvaltoimed?
Patsiendid võivad tavaliselt kohe pärast ravi jätkata oma tavapärast tegevust, kuid on soovitatav vältida sauna, basseini ja kokkupuudet UV-kiirgusega 3-7 päeva jooksul, et kaitsta nahka selle paranemise ajal. Biorevitalisatsioon kogub üha suuremat populaarsust kogu maailmas, sest see on ennetav ja taastav vananemisvastane ravi, millega saavutatakse dramaatilisi tulemusi ilma plastilise kirurgia kasutamiseta. Tehke tuhmile ja vananevale nahale märgatavad parandused iga kiire ja lihtsa raviga. Ootame Teid konsultatsioonile meie spetsalistidega ProAge ilukliinikusse.

ProAge ilukliiniku spetsalistid soovitavat pika-ajaliste tulemuste saavutamiseks läbida 3-4 protseduurist koosnev ravikuur.
Pärast hooldust