Home / Näohooldused / Ilusüstid
Protseduurid
Ilusüstid
Ilusüstid on süstid kõigi kasulike ainetega, mis ilmselt noorendavad ja muudavad nahka, samuti võitlevad aktiivselt erinevate naha ebatäiuslikkusega. Täiendatakse näo puudujääke, tasandatakse kortsud ja voldid.
Protseduurid
Ilusüstid
Book now
Kestus
al. 30 min
Soovitatavad intervallid
1 aasta
Kursuse kestus
1 korda
Anesteesia
ei/jah, hinna sees (Lips)
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
erinevate osade jaoks
al. €250
Protseduuride tulemused
Ilusüstid (täitesüstid)
Huuled ja huulekontuur
al. 250 €
Põsesarnad
al. 300 €
Nina-suu volt
270 €
30 min
30 min
40 min
Kas teadsite, et paljud nähtavad vananemise tunnused on tingitud naha volüümi kadumisest? Kui näokudede pindala hõreneb, tekivad nina ja suu ümber jooned ning põsed näevad veidi õõnsad välja. Ilus- ja täitesüstitega ehk filleritega saab asendada kaotatud volüümi, et aidata siluda kortse, korrigeerida ja suurendada huuli ja taastada naha nooruslikum välimus.

Täitesüstid on geelilaadsed ained (enimlevinumana hüaluroonhape), mida süstitakse naha alla, et taastada kaotatud maht, siluda kortsud ja pehmendada kortsusid või parandada näokontuure. Rohkem kui 1 miljon meest ja naist valib igal aastal selle populaarse noorendava protseduuri, mis võib olla kuluefektiivne viis noorema välimuse saavutamiseks ilma operatsiooni või pika paranemisajata.

Kuigi nahatäiteaineid tuntakse tavaliselt "kortsufilleritena", võivad need teha palju enamat kui lihtsalt kortse siluda, kuigi ka selles on nad suurepärased! Siin on mõned levinud probleemid, mida nahatäiteained võivad aidata lahendada ProAge kliinikus:

Täitesüstid:
  • Huuled ja huulekontuur
  • Põsesarnad
  • Nina-suu volt

Ilusüstid:
  • Kulmudevahelised kortsud, laup
  • Silmaümbrus
  • Laubakortsud
  • Liighigistamise ravi
Ilusüstid ja täitesüstid ehk fillerid
Hüaluroonhape on looduslikult esinev aine, mida leidub juba Teie nahas. See aitab hoida nahka täidlasena ja niisutatuna. Hüaluroonhappe täittesüstid ja ilusüstid on tavaliselt pehmed ja geelilaadsed. Tulemused on ajutised, kestes 6-12 kuud või kauem, enne kui keha järk-järgult ja loomulikult osakesi absorbeerib. Enamik hüaluraanhappe täitesüste on varustatud lidokaiiniga, et vähendada ebamugavustunnet protseduuri ajal ja pärast seda.
Mis on hüaluroonhape?
Ilu- ja täitesüstid on mittekirurgilised ja tavaliselt viiakse läbi kontorivisiidi ajal. Teie esialgne ravi algab konsultatsiooniga, mille käigus kohtute oma teenusepakkujaga, et arutada Teie probleeme ja eesmärke, mida soovite saavutada.
Kuidas ilu- ja täitesüstide protseduur kulgeb?
Vahetult enne tegelikku protseduuri puhastatakse piirkond ja Teile võidakse enne süstimist anda kohalik anesteetikum, et ala tuimastada. Paljud täiteained sisaldavad ka lidokaiini, mis on kerge anesteetikum, mis aitab vähendada ebamugavustunnet protseduuri ajal ja pärast seda. Seejärel süstib spetsalist täpse koguse fillerit strateegiliselt naha alla.

Sõltuvalt tootest ja ravitud piirkondadest peaksite pärast filleri süstimist kohe tulemusi märkama. Mõnel patsiendil tekib kerge verevalum ja turse, kuid need on ajutised ja peaksid pärast ravi mööduvatel päevadel kaduma. Te võite kohe pärast ravi jätkata oma tavapärast tegevust, kuid Teie spetsalist võib paluda Teil võtta päevaks puhkust treeningutest või muudest pingelistest tegevustest.
Protseduuri teostamine
Kui valite kohta, kus teostada täitesüsti või ilusüsti protseduuri, tehke oma otsus sama hoolikalt kui kirurgilise protseduuri puhul. Mitte-kirurgiline filleri protseduur on siiski meditsiiniline protseduur, mis nõuab spetsiaalset väljaõpet, teadmisi ja oskusi, et tagada ohutu ravi ja loomulikud tulemused. Valige teenuseosutaja, kellel on põhjalikud teadmised näo anatoomiast, hästi arenenud esteetiline silm ning oskus ja täpsus. Meie ProAge ilukliinikus on mitmeid esteetilise meditsiini spetsaliste, kes on vastavalt koolitatud ja omavad vajalikud teadmised ning kogemused, et teostada täite- ja ilusüste.

Ükskõik kelle te ka ei valiks, ProAge kliinikus võite olla kindel selles, et teie teenuseosutajal on tõendatud taust kosmeetilise meditsiini alal ning koolitus ja märkimisväärne kogemus fillerite teostamisel. Meie lehelt näete ka patsientide enne ja pärast fotosid.
Kuidas valida täite- ja ilusüste?
Konsultatsiooni ajal hindab Teie teenusepakkuja Teie probleemset piirkonda ja vaatab läbi Teie haigusloo. Kuigi filleritega seotud riskid on minimaalsed, peate enne ravi alustamist täielikult avalikustama oma haigusloo, sest teatud allergiad, naha- ja neuroloogilised seisundid või ravimid võivad ohustada teie tervist või protseduuri tulemusi. Näiteks peate oma teenusepakkujale ütlema, kui olete võtnud MSPVAsid (nt aspiriin, ibuprofeen, naprokseen) või verevedeldajaid, kuna need suurendavad verevalumite tekkimise tõenäosust.

Kuna turul on nii palju erinevaid ilu- ja täitesüste, võib olla raske ise teada, milline valik on Teie jaoks parim ilma kogenud spetsalisti juhendamiseta. Iga toode on ainulaadselt formuleeritud teatud tekstuuri, tiheduse ja süstimissügavusega, mis tähendab, et teatud täiteained toimivad paremini teatud aladele. Meie ProAge ilukliiniku spetasilistid on läbinud palju koolitusi ning omavadd laialdased teadmised, et soovitada just Teile parim valik.
Protseduuri eelne konsultatsioon
  • pehmed (soft) - kasutavad peenkortse täitmiseks, huulte kerge täitmiseks
  • keskmise tihedusega - nasolabiaalvoltide korrigeerimiseks ja huulte volümiseerimiseks
  • tihedam - põsesarnade, alalõua piirkonda korrigeerimiseks

Hüaluroonhappe alusel täitesüstid püsivad poolest aastast kuni aastani.
Täitesüste on kolm varianti:
Isegi mittekirurgilistel protseduuridel on omad ohud. Kõige tavalisemad kõrvaltoimed on verevalumid, punetus, valu või turse, mis kõik peaksid kaduma umbes kahe nädala jooksul. Harvemini võivad inimeste naha alla tekkida kühmud, mida tuleb ravida süstide, ravimite või isegi kirurgiliselt eemaldada.

Kuigi see on ülimalt haruldane, võib täiteaine sattuda kogemata veresoontesse ja põhjustada nägemise ähmastumist või püsivat pimedust. Te peaksite helistama koheselt oma protseduuri teostanud spetsialistile, arstile või erakorralise meditsiini osakonda, kui Teie nahk muutub siniseks ja teil on tugev valu - need on kaks võimalikku märki, et täiteaine on sattunud Teie vereringesse. Jällegi, sellepärast on tähtis prottseduurid lasta teostada kogenud spetsalisti poolt, kes on protseduuri läbiviimiseks täielikult koolituatud ning omab kogemust.

Kui Te ei ole rahul sellega, kuidas täidis välja näeb, ärge paanitsege - enamikul juhtudel saate seda korrigeerida. Olenevalt tüübist võib spetsalist süstida tasakaalustamiseks täiendavat täiteainet või lahustada selle täielikult. Hüaluroonhappe fillerite puhul on imeline see, et on olemas ensüüm, mida saab süstida piirkonda, et toode lahustada. Sel juhul filler lihtsalt kaob ära. Kuid kui filler on asjatundlikult sisse süstitud kogenud setsalisti poolt, näeb see ka loomulik välja. Meie kodulehel näete palju enne ja pärast pilte juba teostatud protseduuridest ja millised on võimalikud tulemused.
Mis on võimalikud ohud filleritega?