Home / Näohooldused / Keemilised koorimised
Protseduurid
Keemilised koorimised
Tõhus viis nahatooni ühtlustamiseks ja nähtavate kortsude vähendamiseks, mis vähendab ka naha rasusust ja on vananemisvastase toimega. Mitmekülgne viie nahaprobleemi lahendamisel, kui valida õige toimeaine.
Protseduurid
Keemilised koorimised
Book now
Kestus
al. 30 min
Soovitatavad intervallid
1 nädalat
Kursuse kestus
-
Anesteesia
ei
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
KOORIMISED
€80
Protseduuride tulemused
Mitteinvasiivsed protseduurid
Klassikaline näohooldus
40 €
Näohooldus (nägu, kael, dekoltee + massaaž)
80 €
Noorte akne näohooldus
50 €
Näohooldus koos kulmude ja ripsmete hooldusega
60 €
Näohooldus noorema kosmeetiku juures
50 €
Keemilised koorimised
80 €
LDM/lokaal-dünaamiline massaaž - 10 korda
350 €
LDM/lokaal-dünaamiline massaaž
50 €
PRX-T33 mitteinvasiivne biorevitalisatsioon- nägu
80 €
PRX-T33 mitteinvasiivne biorevitalisatsioon- nägu, kael, dekoltee
160 €
60 min
120 min
120 min
90 min
120 min
30 min
90 min
90 min
30 min
45 min
Kas sooviksite saada oma nahk särama ja tervemaks kui kunagi varem? Keemilised koorimised on viimaste aastate jooksul kogunud palju populaarsust nende hämmastava toime puhul. Lahuseid kantakse nahale, et eemaldada kahjustatud naharakud ja tuua esile kaunis nahk, mis Teid selle all ootab.
Keemiline koorimine on mitteinvasiivne protseduur, mille puhul kasutatakse nahale kantavat lahust, et parandada erinevaid naha probleeme ja päikesekahjustusi. Lahuse ph on tavaliselt madalam kui naha loomulik ph, mis põhjustab naha reaktsiooni ja koorumist. See protsess stimuleerib uute värskete naharakkude teket, mis muudab naha siledamaks ja vähendab selle värvimuutusi. Sõltuvalt koorimise tüübist ja sellest, kui sügavale lahus tungib, paranevad ka peened kortsud, akne ja aknearmid.

Keemiline koorimine on nahauuendusravi, mida saab kohandada vastavalt iga inimese vajadustele, lähtudes naha seisundist, nahatüübist ja kosmeetilistest eesmärkidest. On olemas palju erinevaid tooteid ja koorimisi, sealhulgas beeta-hüdroksühape, alfa-hüdroksühape, glükoolhape, salitsüülhape ja palju teisi.

Teil keemiliste koorimiste ehk happehoolduste puhul üsna palju erinevaid lahendeid, sõltuvalt sellest, millised on Teie vajadused ja kui tundlik on Teie nahk. Parima efekti saavutamiseks on oluline, et uuriksite enne vastuvõtule minekut eri tüüpi happehooldusi. Või veel parem on konsulteerida kogenud spetsialistiga ProAge ilukliinikus, et määrata kindlaks Teie naha jaoks parim protseduur. Meie spetsalistid oskavad Teile soovitada parimaid happehooldusi parimate tulemuste saavutamiseks.
Keemilised koorimised ehk happehooldused
Keemilise koorimisega saab ravida väga erinevaid soovimatuid nahaprobleeme. Tavalised näidustused on järgmised:

Pindmine keemiline koorimine
  • Peened kortsud ja vähesed vananemismärgid ja nende ennetamine
  • Naha tuhm jume
  • Akne ja vinnid
  • Ebaühtlane pigmentatsioon

Sügav keemiline koorimine
  • Päikesekahjustusega nahk või tedretähnid
  • Sügavamad kortsud
  • Pigmentatsiooniprobleemid

Kui olete proovinud kõike, mis on võimalik, et parandada oma naha kvaliteeti, kuid miski ei tundu toimivat, võib olla aeg broneerida keemilise koorimise protseduur ProAge ilukliiniku spetalistiga. Sõltuvalt koorimise tüübist (kas pindmine või sügav keemiline koorimine), saate lahendada oma nahaprobleemid. Keemilises koorimises, teisi sõnu ka happehooldus, kasutatakse erinevaid koostisosi, et vabaneda aknest, muuta nahk pehmeks, parandada kahjustatud nahka ja helendada pigmentatsiooni.
Helistage meile, et saada konsultatsioon keemilise koorimise kohta või broneerige aeg vastuvõtule ProAge ilukkliinikusse!

Milleks valida keemiline koorimine ehk happehooldus?