Home / Näohooldused / Laserepilatsioon
Protseduurid
Laserepilatsioon
Laserkarvade eemaldamine meie kliinikus on rakendatav absoluutselt kõikidele piirkondadele ja on võrdselt heade tulemustega, vabanedes püsivalt soovimatutest karvadest. Protseduur on täiesti ohutu ega vaja pärast seda taastusravi.
Protseduurid
Laserepilatsioon
Book now
Kestus
al. 10 min
Soovitatavad intervallid
5-7 nädalat
Kursuse kestus
5-10 korda
Anesteesia
eraldi teenusena
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
erinevate osade jaoks
al. €21
Protseduuride tulemused
Laserepilatsioon Asclepion
Ülahuul
21 €
Kulmud
28 €
Lõug
31 €
Põsed
63 €
Laup
39 €
Nina
39 €
10 min
10 min
10 min
15 min
10 min
10 min
Kael
55 €
15 min
Bakenbardide piirkond
39 €
Terve nägu
136 €
Kaenlaalune piirkond
47 €
15 min
20 min
20 min
Kaenlaalune piirkond ja bikiniliin
79 €
Käed küünarnukini
87 €
Käed tervenisti
135 €
Sõrmelülid
31 €
Rind (ümber nibuvälja)
47 €
Rind (dekolteepiirkonnas)
55 €
30 min
20 min
30 min
10 min
15 min
30 min
Jalad (sääred)
127 €
30 min
Reied tervenisti
151 €
Jalad tervenisti
239 €
Kõht
71 €
30 min
40 min
30 min
Õlad
55 €
Bikiinipiirkond - Mööda pesujoont
63 €
Bikiinipiirkond - Sügav
79 €
Bikiinipiirkond - Täielik
111 €
30 min
20 min
30 min
30 min
Tuharad
119 €
30 min
Selg
159 €
Kõhujoon
21 €
Üksiku karva eemaldus
3 €
30 min
10 min
5 min
Ettevalmistus laserepilatsiooniks S-piirkond (nägu, kael, kaenlaalused, üksikud karvad)
15 €
15 min
Ettevalmistus laserepilatsiooniks M-piirkond (käed, bikiini mööda pesujoont, kõht)
25 €
Ettevalmistus laserepilatsiooniks L-piirkond (selg, jalad, bikiini)
50 €
Tuimestus
25 €
25 min
35 min
30 min
* Esimesel laserepilatsioonil kehtib tutvumishind -50%
Laserdepilatsioon on üks populaarsemaid esteetilisi protseduure. Kuna tegemist on ühe kõige nõutuma protseduuriga, on paljud praegused laserkarvaeemalduse patsiendid tõenäoliselt läbinud ravi vähem moodsa tehnoloogiaga. Need vanemad, ja soodsamad seadmed (mida kasutatakse endiselt paljudes kliinikutes üle kogu eesti) ainult kinnistavad paljusid pikaajalisi negatiivseid uskumusi, et laserkarvade eemaldamine on valus, aeglane, ebatõhus ja et see ei ole ohutu kõikide nahatüüpide puhul.

Laser on valgusallikas, mis kiirgab kitsa, kindla lainepikkusega kiirt. Selle ühtlased lained levivad väikese hajuvusega, st nad on peaaegu paralleelsed. Lasereid on eri liiki, sõltuvalt lainepikkusest (ultravioletsest kuni infrapunani) ja laseri võimsusest (alates milliwattidest, mida kasutatakse diagnostikas, kuni tööstuses kasutatavate suure võimsusega laserite kilovattideni).

Laserepilatsioon võimaldab teil pikaks ajaks vabaneda soovimatutest kehakarvadest, kuid selleks on oluline läbida kuur. Keskmiselt kuur koosneb 6-10 protseduurist. Pärast esimest protseduuri kaob 20-30% karvadest ja iga järgneva protseduuriga aina rohkem. Karvad ei kasva enam sisse, nende kasv aeglustub, nahk muutub pehmemaks ja siledamaks.

ProAge ilukliinikus kasutatavana olev Asclepion MeDioStar dioodlaser on tänu intuitiivsele disainile ja juhtivatele edusammudele laserseadmete tehnoloogias muutnud revolutsiooniliselt soovimatute karvade eemaldamise. Tänu tipptasemel jahutussüsteemile, tööstusharu juhtivale täppisuurusele, paremale üldisele kasutajakogemusele ja paljule muule on see laser eelistatud valik esteetiliste iluspetsalistidele, dermatoloogidele, plastilistele kirurgidele ja juhtivatele ilukliinikutele, kes soovivad pakkuda kiiret karvade eemaldamise ravi.
Laserepilatsioon Asclepion
Laserdepilatsioon takistab karvade kasvu, hävitades juuksefolliikulite juure. proAge ilukliiniku spetsalistid teostavad protseduuri soovitud piirkonnale nahal jaotatud valgusvihkudega, mis on suunatud karvafolliikulis olevale melaniinile. Karvafolliikulis asuv melaniin neelab laseri poolt kiirgatud valgust ning energia kuumutab ja kahjustab folliikulit. Kuumutades ja kahjustades folliikuleid, lämmatab laseri energia edukalt rakke, mis stimuleerivad karvade taastekkimist.

Pange tähele, et kõik karvad kasvavad tsüklites ja laserkarvade eemaldamine on tõhus ainult siis, kui seda tehakse "aktiivse kasvu" etapis. Iga karv võib igal ajal olla kasvutsükli eri etapis, seega on vaja saada mitu laserravi, et protseduur tabaks kõiki soovimatuid karvanääpse.

Asclepion MeDioStar laseri täiustatud tehnoloogia tagab energia ühtlase jaotumise, takistab ebameeldiva kuumuse tekkimist ning vähendab kõrvaltoimete riski.
MeDioStar on varustatud uute Monolith-käepidemetega, mis on täielikult nullist ümber töödeldud. Need on ergonoomilisemad, kergemad, tugevamad ja paindlikuma kaabliga, mis tagab lihtsa ja mugava kasutamise. 360° kontaktsüsteem jahutab epidermist (naha pindmine kiht) väga tõhusalt, kaitseb nahka põletuste eest ja võimaldab ravi igas suunas. Asclepioni TAPER-tehnoloogia tagab energia ühtlase jaotumise kogu alale, takistab kuumade alade tekkimist ja vähendab kõrvaltoimete tekkimise riski. Samuti tagab safiirist ots optimaalse kaitse kiudoptilisele kimbule ja maksimaalse töökindluse. Tänu uuele kahe käepidemega pordsüsteemile on võimalik kasutada ka mitut erinevat ravimeetodit.
Monoliit-käepidemed 360° nahajahutusega
Sõltuvalt kasutatavast tehnoloogiast on laserdepilatsiooni protseduur üllatavalt kiire. Meie ProAge ilukliiniku spetsalistid saavad pakkuda eksponentsiaalselt kiiremat ravi tänu uutes käsiseadmetes leiduvatele suurematele laserpunktidele, millega saab töödelda suuremaid nahapiirkondi.

Tüüpiline uue tehnoloogia abil tehtav laserkarvaeemaldus on suhteliselt lihtne. Enne esimesele vastuvõtule jõudmist raseerige ala, mida laser-karvade eemaldamisega ravite. Protseduuri ajal puhastab spetsialist kõigepealt piirkonna, et nahka ette valmistada. Seejärel kantakse peale spetsaalset geeli sellele piirkonnale, et laseri ja naha vaheline kontakt oleks sujuv. Patsiendid võivad protseduuri ajal tunda sooja tunnet. Pärast paari kiiret laserkäiku pühib arst liigse geeli ära. Pange tähele, et iga patsiendi ravikogemus on erinev sõltuvalt laserist ja rajatisest.
Kui kaua kestab laserepilatsiooni protseduur ning mida ravi ajal oodata?
Meie ProAge ilukliiniku spetsialistid soovitavad koorida ja/või raseerida protseduurile määratud piirkonnad üks öö enne vastuvõtu algust. Juhul kui Te vahatate, peaks vahatamine olema tehtud vähemalt kaks nädalat enne ProAge ilukliinikus toimuvat kohtumist. Kontsulteerige igaks juhuks alati enne meie spetsalistitega.
Enne laserepilatsiooni
Kuidas toimib laserepilatsioon?
Vahetult pärast ravi on kerge punetus ja muhud ravipiirkonnas tavalised. Need võivad kesta kuni 2 tundi või kauem. On normaalne, et töödeldud piirkond võib tunduda mõne tunni jooksul nagu Teil oleks päikesepõletus. Kui tundlikkus jätkub, kasutage külmakompressi. Kui tekib töödeldud nahale koorik, kasutage antibiootilist kreemi.

Puhastage töödeldud piirkond õrnalt. Käsitletud ala võib õrnalt pesta maheda seebiga. Nahk tuleb esimese 48 tunni jooksul kuivatada õrnalt ja mitte hõõruda. Esimese 24 tunni jooksul ei tohi kasutada töödeldud alalt meiki ega kreemi/niisutusvahendit/deodoranti.

Hoidke töödeldud piirkond puhtana ja kuivana, kui edasine punetus või ärritus püsib, jätke meik ja niisutav kreem ning deodorant (kaenlaaluste puhul) kasutamata, kuni ärritus on taandunud.

Surnud karvad hakkavad irduma 5-30 päeva pärast ravi. Koorige töödeldud ala, et kiirendada karvade väljalangemist. Umbes 5-30 päeva pärast ravi võib tekkida karvade väljalangemine ja see võib ilmneda uute karvade kasvamisena. See ei ole uus karvakasv, vaid surnud karvad, mis tungivad folliikulitest välja. Saate aidata karvadel välja tulla, kui pesete neid pesulapiga ja raseerite.
Vältige 2 kuu jooksul päikese käes viibimist, et vähendada tumedate või heledate laikude tekkimise võimalust. Kasutage päikesekaitsekreemi (spf 25 või kõrgem) kogu ravi ajal ja 1-2 kuu jooksul pärast seda.

Vältige töödeldud naha noppimist või kriimustamist. Ärge kasutage laserravi ajal töödeldud piirkonnas muid karvade eemaldamise meetodeid või tooteid peale raseerimise, sest see takistab parimate tulemuste saavutamist.
Karvakasv on erinev. Keskmiselt kogeb enamik patsiente pärast 6-10 seanssi karvavaba õnne!

Boneerige aeg ProAge ilukliinikusse ja nautige karvavaba elu!

Pärast protseduuri