Home / Näohooldused / Lokaal-dünaamiline massaaž
Protseduurid
lokaal-dünaamiline massaaž
Massaaž aktiveerib vereringet ja kiirendab lümfivoolu. Innervatsioon taastub ja lihasspasmid kaovad. Lisaks on massaažil tänu aktiivsele vedelikuringlusele vananemisvastane toime ja see muudab naha klaarimaks, taastades selle rakke.
Protseduurid
lokaal-dünaamiline massaaž
Book now
Kestus
al. 90 min
Soovitatavad intervallid
1 nädalat
Kursuse kestus
10 korda
Anesteesia
ei
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
LDM
€80
Protseduuride tulemused
Mitteinvasiivsed protseduurid
Klassikaline näohooldus
40 €
Näohooldus (nägu, kael, dekoltee + massaaž)
80 €
Noorte akne näohooldus
50 €
Näohooldus koos kulmude ja ripsmete hooldusega
60 €
Näohooldus noorema kosmeetiku juures
50 €
Keemilised koorimised
80 €
LDM/lokaal-dünaamiline massaaž - 10 korda
350 €
LDM/lokaal-dünaamiline massaaž
50 €
PRX-T33 mitteinvasiivne biorevitalisatsioon- nägu
80 €
PRX-T33 mitteinvasiivne biorevitalisatsioon- nägu, kael, dekoltee
160 €
60 min
120 min
120 min
90 min
120 min
30 min
90 min
90 min
30 min
45 min
Lumecca on kõige võimsam intensiivse pulseeriva valguse (IPL) seade, mis ravib pigmenteeritud ja vaskulaarseid nahakahjustusi. Juba pärast esimest kasutuskorda näevad kliendid märgatavaid muutusi ja paranemismärke. Protseduur parandab naha jumet ja nahk muutub klaarimaks. Fototermolüüsi põhimõttel töötav seade eemaldab vanast nahast osakesed, millele järgneb kahjustatud ala taastumine. Fraktsioneeritud laserkiirtega mõjutatakse naha pindmisi ja sügavaid kihte. Lumecca tehnoloogia kasutab tugevama tulemuse saavutamiseks suuremat tippvõimsust, mis toob kaasa vähem teostatavaid protseduure kui teised turul olevad IPL-seadmed.

ProAge ilukliinikus oleme näinud suurepäraseid tulemusi kombineeritud ravi puhul. Lumecca ja Morpheus8 koos on suurepärane ravivalik neile, kes vajavad pinnakorrektsiooni (päikesekahjustused/vanusekahjustused/ punetus), kuid soovivad ka tegeleda näo, kaela või peaaegu kõikjal mujal oleva lõtvunud nahaga!
LUMECCA IPL noorendus
Pärast hooldust võib esineda kerget punetust, mis on tavaliselt lühiajaline, ja pigmendipiirkonnad võivad muutuda tumedamaks, enne kui need nädala jooksul eemalduvad. Hoolduste vahe on tavaliselt kolm nädalat, kuid tulemusi on näha juba pärast esimest või teist hooldust.

Kuna tegemist on mitteinvasiivse protseduuriga, ei ole pärast ravi vaja taastuda ega kasutada puhkeperioodi ning protseduur on võimalik kiiresti läbi viia. IPL-protseduuri puhul kasutatakse ka filtreid, mis võimaldab meie ProAge spetsalistil suunata ravi konkreetselt üksikutele kahjustustele ja piirkondadele, et kohandada ravi vastavalt Teie unikaalsetele vajadustele. Enne protseduuri on soovitatav vältida kuu aega päevitamist ja solaariumit.
Lumecca IPL-laser kasutab fototermolüüsi, kasutades selleks spetsiifilisi valguse lainepikkusi, mis suhtlevad naha punaste ja pruunide pigmentidega. Need pigmendid neelavad valgust ja hävitatakse, sageli ühe seansiga. Lumecca on väga spetsiifiline ja selektiivne päikesekahjustusest tekkinud pigmentatsiooni ja punetuse suhtes ning on üks kõige võimsamaid sellekohaseid ravimeetodeid.

Lumecca IPL protseduuri kasutatakse järgmiste nahaprobleemide puhul:
  • vanusest tingitud laigud nahal
  • punane/pruun pigmentatsioon
  • vaskulaarsed kahjustused (nähtavad kapillaarid, tulemärgid)
  • päikesekahjustused
  • rosaatsea
  • tedretähnid

Aastatepikkune tahtlik või tahtmatu päikesevalgusega kokkupuude koguneb meie nahale kortsude, pruunide pigmendilaikude, katkistest kapillaaridest tingitud punetuse ja kareda naha kujul. Tänu revolutsioonilisele uuendusele valgustehnoloogias on meil olemas ohutu ja mitteinvasiivne viis, mis aitab taastada naha nooruslikku väljanägemist.

Traditsiooniline laaserhooldus ja sügavad keemilised koorimised on küll tõhusad vananemisilmingute vähendamiseks, kuid nendega kaasneb märkimisväärne taastumisaeg ja tüsistuste tekkimise oht. IPL-hooldus ei tekita naha väliskihi rikkumist, mistõttu on tüsistuste risk madal, mis on ideaalne inimestele, kes ei saa endale lubada mingit taastusaega.
Milleks valida LUMECCA IPL protseduur
Vältige 14 päeva jooksul päikese või muu pikaajalise UV-kiirgusega kokkupuudet, et vähendada hüperpigmentatsiooni või tumedama pigmentatsiooni tekkimise võimalust. Pärast ravi tuleb kasutada päikese- ja antioksüdantide kaitset. Teile antakse nõu sobivate järelhooldusvahendite kohta.

Vahetult pärast ravi võib Teie nahk olla punane ja kergelt paistes. Ebamugavustunde leevendamiseks võib pärast ravi kasutada külma pakendit nahal. Kandke hooldatud alale aloe vera geeli, mis aitab rahustada ja parandada tundlikku nahka.

  • Vältige töödeldud naha puudutamist või kriimustamist.
  • Vältige esimese 24 tunni jooksul kehalist koormust, kuuma vanni ja igasugust kuumtöötlust.
  • Soovitatav on vältida alkoholi ja suitsetamist 12 tunni jooksul.
  • 7-14 päeva jooksul ei soovitata teha näohoolduseid.

Pange tähele, et ülaltoodud järelhooldus on vaid soovituslik. Täielikud järelhooldusnõuanded antakse Teile meie vastuvõtul.
Pärast LUMECCA IPL – hooldust
Roaccutan ravim (Isotretinoin toimaine)
Valgustundlikud ravimid
Keemilised koorimised
Retinoide sisaldavad kosmeetilised vahendid
Hüpertundlikus, valgustundlikus
Naha kahjustused ja ägedad põletikulised protsessid
Kroonilised nahahaigused
Somaatilised haigused
Onkoloogia
Rasedus ja imetamine (protseduuri saab teha kuu aega peale imetamise lõpetamist)
Autoimuunsed haigused
Herpes Simplex ägedas faasis
Vastunäidustused:
Kahjustatud piirkonda kantakse jahutava geeli kiht ja patsiendile pannakse kaitseprillid. Väike käsiseade asetatakse ettevaatlikult nahale ja valgus edastatakse spetsialisti poolt kontrollitud impulssidena, et katta soovitud ravipiirkond. Iga laseri impulsi puhul on tunne nagu kummipaelade naksumine üle naha ja see on üldiselt hästi talutav ilma valuvaigistite kasutamiseta. Tüüpiline ravi kogu näol kestab umbes 20 minutit. Pärast ravi pühitakse geel maha ja rutiinseid tegevusi võib jätkata.
LUMECCA IPL protseduuri käik