Home / Näohooldused / Mesoteraapia
Protseduurid
Mesoteraapia
See protseduur aitab toime tulla akne ja postaknega, niisutab suurepäraselt nahka ja võitleb vanusega seotud pigmentatsiooniga, ühtlustab jumet ja muudab selle säravaks. Suurendab loodusliku kollageeni ja elastiini tootmist. Protseduuril on kumulatiivne toime.
Protseduurid
Mesoteraapia
Book now
Kestus
al. 45 min
Soovitatavad intervallid
1 nädalat
Kursuse kestus
5-10 korda
Anesteesia
jah, hinna sees
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
erinevate osade jaoks
al. €100
Protseduuride tulemused
Invasiivsed protseduurid
Mesoteraapia
100 €
Mesoteraapia peanahale
100 €
Prophilo ilusüst
250 €
90 min
45 min
30 min
Mesoteraapia on tehnika, mille käigus naha noorendamiseks ja pinguldamiseks kasutatakse vitamiinide, ensüümide, hormoonide ja taimeekstraktide kokteile süstides. Mesoteraapia idee seisneb selles, et see parandab selliseid probleeme nagu halb vereringe ja põletikud, mis põhjustavad nahakahjustusi, samuti aitab protseduur korrigeerida vanusega tekkinud kortse ning ühtlustada näonaha tooni. Lisaks võib mesoteraapia abil eemaldada liigset rasva rasketest piirkondadest (sisereied, kõht, kaksiklõug, käevarred) ning eemaldada tselluliiti.
Mesoteraapia
Mesoteraapia on mittekirurgiline protseduur liigse rasva eemaldamiseks, keha kontuurimiseks ning seda kasutatakse ka juuste väljalangemise ja naha vananemise korral. See töötati esimest korda välja Prantsusmaal 1952. aastal veresoonkonna ja lümfisüsteemi häirete raviks. Siiski avastati, et sõltuvalt erinevatest süstitavatest ainetest võib mesoteraapia olla kasulik ka kroonilise valu, juuste väljalangemise (alopeetsia), luu- ja liigesehäirete ning psoriaasi raviks. Hiljuti avastati lisaks, et teatud ainete süstimisega saab vähendada keharasva, mistõttu mesoteraapiat kasutatakse laialdaselt kaalulanguse, tselluliidi vähendamise, keha vormimise, kortsude eemaldamise ja näonaha noorendamise eesmärgil.

Protseduuris kasutatakse väga peeneid nõelu, et süstida toitained naha keskmisesse kihti (mesodermis). Mesoteraapia idee seisneb selles, et sellega parandatakse naha kahjustusi põhjustavaid põhiprobleeme, nagu halb vereringe ja põletikud. Süstide sisusegu varieerub vastavalt igale üksikjuhtumile ja konkreetsele ravitavale piirkonnale.
Mis on mesoteraapia ja kuidas see toimib?
Kontsulteerige ProAge spetsalistiga enne mesoteraapia protseduuri teostamist, et teada saada, mida oodata. Võimalik, et peate vältima aspiriini ja teisi mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid (MSPVA) ühe nädala jooksul enne protseduuri. Need rohud võivad suurendada verejooksu ja verevalumite tekkimise riski mesoteraapia ajal.
Enne hooldust
Iga protseduuri ajal võib teha kohalik tuimestus, mis ProAge ilukliinikus kuulub mesoteraapia protseduuri hinna sisse. Mesoterapia protseduuri ajal Teile tehakse mitu süstitorget, kasutades selleks spetsiaalset lühikest nõela. Nõel võib olla kinnitatud mehaanilise püstoli külge, et anda mitu süsti järjest.

Süste võib anda eri sügavustele - 1 kuni 4 millimeetrit - sõltuvalt sellest, millist probleemi Te ravite. Iga süsti puhul sisestatakse nahale vaid väike tilk lahust.

Tõenäoliselt on teil soovitud mõju saavutamiseks vaja mitu mesoteraapia seanssi. Te peaksite oma ProAge ilukliiniku spetsalisti juurde tagasi pöörduma 3 kuni 15 korda. Alguses saate süstid iga 7 kuni 10 päeva tagant. Kui teie nahk hakkab paranema, teostatakse protseduur kord kahe nädala tagant või kord kuus. Protseduuride arv sõltub jälle probleemist, mida ravitakse.
Hoolduse ajal
Mesoteraapia on ravimeetod, mis annab kasu mitmel erineval moel, sõltuvalt alast, kuhu protseduuri teostatakse ning ainetest, mida kasutatakse. Mesoteraapiat soovitatakse paljude probleemide puhul, nagu näiteks kortsud, pigmendihäired, ebaühtlane nahatoon, problemaatiline nahk, piirkondliku rasvumise ja tselluliidi raviks. See on ravimeetod, mida kasutatakse lisaks inimestele, kellel on peanaha ja juuste probleemid, nagu alopeetsia, mis on tuntud juuste väljalangemise probleem rahva seas. Mesoteraapiat kasutatakse väga paljude erinevate probleemide puhul ning avastatakse lisaks ka uusi alasid.
Mille puhul teostatakse mesoteraapia protseduure?
 • Mesoteraapia annab matile, tuhmile, kahvatule ja väsinud välimusega nahale elujõulise, terve ja särava välimuse.
 • Protseduur kõrvaldab sellised nahaprobleemid nagu turse, verevalumid ja punetus silmade all.
 • See lahustab lokaalselt ladestunud rasva.
 • See eemaldab ja ravib tselluliiti nahapinnal.
 • Protseduur parandab naha vananemisest ja liigsetest näoilmetest tingitud kortsude välimust.
 • Mesoteraapia protseduur parandav nahapinnal olevate armide väljanägemist.
 • See korrigeerib ebaühtlast nahavärvi ning eemaldab pigmendilaike.
 • Mesoteraapia takistab naha lõtvumist kaelal, dekolteepiirkonnas ja kätel, mis on vanusega kõige kergemini lõtvuvad piirkonnad, ning võimaldab nahaalusel koel taastada oma elastsuse.
 • Mesoteraapia küllastab nahka niiskusega, muutes selle terveks, säravaks, täidlasemaks ja pinguldatuks.
 • Mesoteraapia noorendab nahka.
Näo ja naha mesoteraapia eelised
Mesoteraapia peanahale on protseduur, mis võimaldab juuste taastamist ilma kirurgiliste meetoditeta. Sellega ravitakse selliseid juukseprobleeme nagu alopeetsia, liigne juuste väljalangemine ja kiilaspäisus. Samuti parandab see juuste kasvu ja vähendab kõõma. Juuste väljalangemine on üldiselt põhjustatud toitainete puudusest, hormoonide puudusest juuksefolliikulite ümbruses kehvast vereringest peanahas ja testosterooni kaotusest meestel. Mesoteraapia on ravivorm, mille eesmärk on nende probleemide kõrvaldamine. Mesoteraapia on väga tõhus ravimeetod päriliku juuste väljalangemise puhul. Peanahka süstitavad toitained, mõned mineraalid ja vitamiinid kiirendavad juuksekarva ainevahetust, parandavad peanaha vereringet ja kõrvaldavad peanaha infektsioonid. Protseduuri teostamisel saate tervemad, pikemad ja tugevamad juuksed.
Mesoteraapia peanahale
Esimese 10-15 tunni jooksul pärast mesoteraapia kohaldamist ei tohiks rakenduskohta puudutada veega. Pärast manustamist ei tohiks kanda kitsast riietust, näiteks kitsaid teksaseid, kuna need võivad mõjutada vereringet. Esimese kahe päeva jooksul pärast mesoteraapia protseduuri ei soovitata teha trenni või füüsilist tööd.

Esimese 10-15 tunni jooksul pärast mesoteraapiat ei tohiks nahale kanda meiki. Enne ja pärast mesoteraapiat ei tohi kasutada põletikuvastaseid ravimeid. Alkoholi, kofeiini, suitsetamist ja valgurikast toitu ei soovitata tarbida. Hooldatud ala turse vältimiseks soovitatakse piirkonda hooldada külmaga. Selleks piisab külmast kummeliteekompressist või külmgeelist. Hooldatud piirkonnale ei tohi avaldada survet. Piirkonda ei tohiks puudutada, et vältida infektsiooni tekkimist. Enne piirkonna puudutamist tuleb käed kindlasti pesta. Kõiki meie ProAge mesoteraapia spetsialisti antud soovitusi tuleb võtta arvesse ja järgida.
Pärast hooldust
Kuna mesoteraapia on mitteinvasiivne, ei ole protseduuril tavaliselt mingit taastumisaega. Paljud inimesed saavad kohe oma tavapäraste tegevuste juurde tagasi pöörduda. Teistel võib tekkida vajadus võtta üks päev puhkust süstekohtade turse ja valu tõttu.
Milline on taastumine?
Mesoteraapia ei ole soovitatav teatud tingimustel. Need tingimused on järgmised:
 • Rasedus ja imetamine
 • Inimestele, kellel on esinenud halvatus anamneesis
 • Diabeetikud, kes peavad kasutama insuliini
 • Vähihaiged
 • Vere hüübimishäiretega patsiendid
 • Inimestele, kellel on allergia mis tahes aine vastu, mida kasutatakse protseduuri ajal
 • Inimestele, kellel on urtikaariaprobleem
 • Inimestele, kellel on südamehaigus, mida ravitakse mitme ravimiga
Millistel tingimustel ei soovitata mesoteraapia protseduuri?
Meie ProAge ilukliiniku mesoteraapiat teostavad spetsalistid tagavad, et riskid on minimaalsed, kuna pöördute koolitatud ravitseja poole.

Võimalikud kõrvaltoimed on järgmised:
 • Iiveldus
 • Valu
 • Tundlikkus
 • Turse
 • Sügelus
 • Punetus
 • Verevalumid
 • Muhud süstitud kohtades
Mesoteraapia võimalikud kõrvaltoimed