Home / Näohooldused / MORPHEUS8
Protseduurid
MORPHEUS8
Uuenduslik protseduur, mis võimaldab toimida nahale 5 mm sügavusel ja tagab olulise pingulduse, silumise ja ptoosi vähendamise. Visuaalselt noorendab aastakümneid ilma pikaajalise taastusravi perioodita. Suurendab naha elastsust ja leevendab lõtvumist.
Protseduurid
MORPHEUS8
Book now
Kestus
90 min
Soovitatavad intervallid
4-6 nädalat
Kursuse kestus
2-3 korda
Anesteesia
jah, hinna sees
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
erinevate osade jaoks
al. €200
Protseduuride tulemused
Naha pinguldus RF MORPHEUS 8
Nägu
400 €
Kael
350 €
Nägu, kael
500 €
Kael, dekoltee
500 €
Silmaümbrus
200 €
Dekoltee
400 €
90 min
90 min
90 min
90 min
90 min
90 min
Kõht
550 €
90 min
Reie sisekülg
550 €
Käed
450 €
Põlved
450 €
90 min
90 min
90 min
Morpheus 8 on uue põlvkonna mikronõeltega RF (radiofrequency) lifting, mis stimuleerib kollageeni tootmist naha alumistes kihtides ning annab naha mittekirurgilist pinguldust, fraktsionaalselt ehitab ümber ning kontuurib nägu ja keha. Morpheus8 suudab tungida sügavamale naha sisse kui ükski teine mikronõelamisseade, ulatudes kuni 7 mm sügavusele naha ja rasva sisse. Aparaati kasutatakse kortsude, aknearmide, venitusarmide, kirurgiliste armide jms raviks.

Protseduur stimuleerib kollageeni tootmist naha alumistes kihtides, täpsemalt dermises, mis on kõige paksem nahakiht ja hoiab inimese naha tugevust ja elastsust. Selle tulemusel naha aluskihid reorganiseeruvad loomulikuks vananemisvastaseks protsessiks, mis noorendab nahka ja jätab selle säravaks, samuti paraneb nahatekstuur.

Pro-Age ilukliinik on ainus Eestis, kus on kasutusel Morpheus8 seade. Tegemist on meditsiinilise seadmega, mis vajab Terviseameti tegevusluba.
Morpheus8 seade ülemaailmselt kogumas palju populaarsust, lisaks mitmetele kuulsustele, kasutab seadet ka näiteks Kim Kardashian, kes valis selle protseduuri, et pinguldada oma kõhtu, käsi ja jalgu.
Morpheus8 protseduur
  • Lõtvunud nahk näol, lõuajoonel, kaelal ja kehal
  • Kortsud ja peenikesed jooned näol, kaelal ja dekolteel
  • Silmade all lõtvunud nahk ja kortsud
  • Akne armid
  • Venitusarmid
  • Naha pigmendi muutused
  • Ebaühtlane nahk kätel, põlvedel ja kõhul
Tõenäoliselt olete kuulnud mikronõelmuisest ehk mikroneedeling´ist, mida me teostame ka ProAge ilukliinikus. Selle puhul kasutatakse väikeseid nõelu, et torkida nahka, et tekitada uut kollageeni ja muuta kudesid siledamaks, pinguldatumaks ja tugevamaks nahka.

Morpheus8 töötab sarnaselt mikroneedlinguga, kuid selle asemel, et lihtsalt nahka torkida, sisaldab see seade ka raadiosagedust, mis käivitab selle kollageeni ja elastiini tootmise sügavamal tasandil, kuhu mikroneedling ei ulatu. 24 kaetud nõela tungivad nahaalusesse kudedesse, koaguleerivad rasva ja tõmbavad sidekoe kokku, et pinguldada ja noorendada töödeldud piirkonda.
Pärast seda, kui patsiendi ravialale on kantud aktuaalne tuimestav kreem, vajutatakse käeshoitav seade sellesse piirkonda, võimaldades minikeste mikroneodide perforeerida nahka. Kui nõelad on paigas, kiirgavad nad raadiosageduslaineid (RF). Nende lainete soojus tungib sügavale nahakihti, pinguldades naha ja selle all oleva rasva. Kogu protseduur - tuimestus ja ettevalmistused kaasa arvatud - ei võta rohkem kui poolteist tundi. Tuimestus on hinna sees.

Morpheus8-protseduur annab kõigile nahatüüpidele ühtlase tulemuse, tekitamata nahakihile termilisi kahjustusi, sest ei kahjusta (ei põleta) epidermist. Uuenduslik tehnoloogia vähendab ka põletikujärgse hüperpigmentatsiooni ohtu, mis on mõnede koorimistehnikate kõrvalmõju.
Kuidas Morpheus8 töötab
Enne protseduuri
Enne protseduuri kontsulteerib Teid meie spetsalist. Kõigepealt vaatab spetsialist läbi Teie haigusloo, et veenduda, et olete raviks sobiv, ning ta uurib ravitavad piirkonnad meditsiiniliselt ja selgitab Teile protseduuri käigu, järelhoolduse, kõiki võimalikke tüsistusi ja seda, mida enne protseduuri vältida.

Protseduuri ajal
30-minutiline protseduur on lihtne ja ohutu ning protseduuri ajal pole ebamugavustunnet, või esineb seda minimaalset. Taastumisaeg on samuti lühike. Täiendava mugavuse tagamiseks kantakse enne protseduuri piirkonda tuimestuskreemi, mis kuulub hoolduse hinna sisse.

Morpheus8 aplikaatorit kantakse 1-3 korda nahale töödeldavatese piirkondadesse. Aplikaatori 24 kaetud nõela tungivad nahaalusesse kudedesse, koaguleerivad rasva ja tõmbavad sidekoe kokku, et pinguldada ja korrigeerida jooned ja kortsud ravitud piirkonnas.

Pärast protseduuri
Pärast protseduuri ei tohi Te 12 tunni jooksul käsitletud ala puudutada ega kasutada kreeme või meiki, et vältida infektsiooni. Pärast seda peaksite hooldatud piirkonda niisutama tugevalt niisutava kreemiga ja vältima otsest päikese käes viibimist. Meiki võib kanda 1 kuni 2 päeva pärast protseduuri. Konkreetsed järelhooldusjuhised antakse Teie visiidi ajal.
Protseduuri käik
Tulemus ilmnemine võtab aega- stimuleerime uue kollageeni kasvamist, mis kasvab peale protseduuri 3-6 kuud. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav teha vähemalt kolmest protseduurist koosnev kuur, mille vahel on umbes 4-6 nädalat. Teie tulemused paranevad kuni kolm kuud pärast ravi. Seega lõplikud tulemused on näha kolme kuni kuue kuu pärast.

Mis puutub ravijärgsesse taastumisaega pärast igat protseduuri, siis võite oodata kerget turset ja punetust, mis näeb välja ja tundub nagu päikesepõletus ühe kuni nelja päeva jooksul pärast protseduuri, ning võimalikku koorumist, kuna mikronõeltest tekkinud pisikesed torkekohad paranevad. Kõik sõltub teie individuaalsest naha tundlikkusest.

Meie ProAge ilukliinikus oleme spetsialiseerunud ennetavale meditsiinile ja looduslikele nahka noorendavatele protseduuridele, ning et samal ajal parandada kliendi tervist, ilu ja heaolu ka seestpoolt.
Millal on Morpheus8 protseduuri tulemusi näha?
Morpheus8 kasutatakse kehapiirkondades, mis saavad kasu nahaalustest uuendustest, näiteks nägu, kael, kõht, põlved. Samuti on protseduur sobilik ka nendes keha piirkondades, kus on tekkinud aknearmid, pigmentatsioon, kortsud, venitusarmid või lõtvunud nahk. Morpheus8 protseduurid on sobilikud igale nahatüübile.
Milleks valida Morpheus8 – protseduur
Morpheus8 –protseduuriga korrigeeritakse järgmisi nahaprobleeme:
Rasedus ja imetamine
Kardiostimulaator
Ägedad põletikulised protsessid
Naha onkoloogia
Roacutane (Isotretinoin)
Keemilised koorimised
Retinoide sisaldavad kosmeetilised vahendid
Vastunäidustused:
Morpheus8 protseduuri saladus peitub selles, kuidas raadiosageduslained (RF) ja mikroneedling kombineeritakse. Microneedling loob kanalid, mis võimaldavad RF-l tungida naha sügavamatesse kihtidesse. Ja kui RF jõuab nendesse sügavamatesse kihtidesse ja selle pärast tõeliselt kontuurib ja muudab nahka.