Home / Näohooldused / PRX-T33
Protseduurid
PRX-T33
Lihtsamalt öeldes on biorevitaliseeriv koorimine (PRX-T33) naha pinguldav koorimine ilma koorimiseta. See on trikloroäädikhappe (TCA) koorimise täiustatud valem. PRX-T33 on mehaniilise koorimisevaba koorimine, mis alguses töödeldi välja armistunud laste raviks, see on revolutsiooniline protseduur näolõikearmide, venitusarmide ja lõtvunud naha korrigeerimiseks.
Protseduurid
PRX-T33
Book now
Kestus
al. 30 min
Soovitatavad intervallid
2 nädalat
Kursuse kestus
3 korda
Anesteesia
ei
Nahatüüp
-
Naha seisund
-
injektsioonivaba biorevitalisatsioon
al. €80
Protseduuride tulemused
Mitteinvasiivsed protseduurid
Klassikaline näohooldus
40 €
Näohooldus (nägu, kael, dekoltee + massaaž)
80 €
Noorte akne näohooldus
50 €
Näohooldus koos kulmude ja ripsmete hooldusega
60 €
Näohooldus noorema kosmeetiku juures
50 €
Keemilised koorimised
80 €
LDM/lokaal-dünaamiline massaaž - 10 korda
350 €
LDM/lokaal-dünaamiline massaaž
50 €
PRX-T33 mitteinvasiivne biorevitalisatsioon- nägu
80 €
PRX-T33 mitteinvasiivne biorevitalisatsioon- nägu, kael, dekoltee
160 €
60 min
120 min
120 min
90 min
120 min
30 min
90 min
90 min
30 min
45 min
Meie Proage –kliinikus teeme kõvasti tööd, et pakkuda teile parimaid nahahooldusi. Seetõttu on meil hea meel pakkuda Teile uue põlvkonna PRX-T33 biorevitalitsiooni, mis aitab teil uuendada, värskendada ja noorendada oma nahka.

Lihtsamalt öeldes on biorevitaliseeriv koorimine (PRX-T33) naha pinguldav koorimine ilma koorimiseta. See on trikloroäädikhappe (TCA) koorimise täiustatud valem. PRX-T33 on mehaniilise koorimisevaba koorimine, mis alguses töödeldi välja armistunud laste raviks, see on revolutsiooniline protseduur näolõikearmide, venitusarmide ja lõtvunud naha korrigeerimiseks.
PRX –T33 Biorevitalisatsioon / Operatsioonivaba naha noorendamine
PRX-T33 injektsioonivaba biorevitalisatsioon, mis tekitas tõelise murrangu esteetilises meditsiinis ja jätkub kogu maailma vallutamist. PRX- T33 ainulaadne koostis aktiveerib naha uuendamise protsesse, nagu kollageeni, kasvufaktorite ja fibroplastide tootmise, samal ajal ei põhjusta silmale nähtavaid nahakahjustusi.

Naha PRX -koorimine on meditsiiniline esteetiline ravi, mis parandab naha välimust aminohapete abil, mida kantakse mikroinjektsioonidega nahale. See uue põlvkonna tehnika on välja töötatud uue viisina, kuidas saavutada biorevitalitsiooni ilma nõelteta, ja seda nimetatakse PRX-T33-ks.
See põnev uus ravi on käivitatud USAs ja Euroopas on tehtud juba üle 2 miljoni protseduuri. See on koorimine, mis ei kooru, ning aitab siluda näo, kaela ja keha armid ja kortsud. Pärast ravi on näha kohest pinguldumist, millele lisandub pikaajaline pinguldamine ja naha toonuse paraneine. Kui kollageenirakke stimuleeritakse, tulemuseks on tugev, pinguldatud ja terve välimusega nahk. Täielik PRX-T33 kuur aitab stimuleerida nahka looma uut kollageeni, mis annab nahale struktuuri ja elastsuse, ilma paranemisaja, riskide või kõrvaltoimeteta, mis tavaliselt on seotud keemiliste koorimistega.

Protseduur parandab naha sära ja heledust, korrigeerib naha jumet ja vähendab venitusarme, ilma et nahk kooruks või kestendaks. Selle uue ravi tõhusust on tõestanud juba 10 aastat kestnud kliinilised uuringud.
Protseduuris kasutatakse ainulaadset TCA ja vesinikperoksiidi kombinatsiooni, mis stimuleerib naha sügavamaid kudesid (dermis), vähendades samal ajal agressiivset koorumist ja kestandamist. Nahale pealekandmisel tungib TCA kontsentratsioon naha sügavamatesse kihtidesse, tekitades naha kohese niisutuse, pinguldamise ja toonuse paranemise, jättes samal ajal pealmise kihi puutumata. Samuti soodustab see fibroblastide ja kasvufaktorite stimuleerimist, ilma et see põhjustaks punetust, põletikku või kahjustaks nahka. Erinevalt teistest koorimistest võib seda protseduuri teha igal aastaajal, sealhulgas ka suveperioodil, sest see ei ole valgustundlik ja sobib kõikidele nahaptüüpidele.
Mis on PRX – T33 Biorevitalisatsioon Peeling ?
 • See uus nõelavaba biorevitalitsiooni meetod on näidanud, et see võitleb näokudede lõtvumise vastu ja toimib naha noorendajana, parandades selle välimust ilma nahka kahjustamata.
 • Seda saab kasutada venitusarmide, tuulerõugete põhjustatud armide ning akne ja melasmade (suured pigmetastiooniplekid, mis tekivad naistel enne ja pärast rasedust ning enne ja pärast kaalutõusu) eemaldamiseks.
 • Seda soovitatakse ka laser- ja raadiosagedusravi lisahooldusena, et parandada tulemusi.
 • See võib olla valikuvõimalus põhihooldusena mini näohoolduse ja muude kosmeetiliste protseduuride, näiteks täitesüstide ja laserravi asemel.
Miks kaaluda PRX-T33 Biorevitalitsiooni?
 • See on mitteinvasiivne protseduur
 • See pakub mitte-ablatiivset (ei kahjusta naha ülemist kihti) keemilist stimulatsiooni dermisena, ilma epidermist koorimata.
 • See on täiesti valutu
 • See toimib väga hästi nii üksikravi kui ka kombineeritud ravi puhul, kuna mõlema ravi tulemused on sel juhul paremad.
 • Ei ole valgustundlik, seega võib seda teostada ka suvel.
 • Tulemused on kohesed
 • Pärast protseduuri ei teki verevalumeid ega punetust, seega võib patsient naasta oma igapäevaelu juurde ilma kosmeetilise ravi märkideta.
PRX-T33 protseduuri eelised
PRX Biorevitaliseerimistkasutatakse mitmete naha probleemide raviks, eriti silmapiirkonna ümber, ning lisaks:

 • Venitusarmid
 • Armid
 • Lõtvunud nahk
 • Lõtvunud rinnanahk
 • Melasma
 • Akne armid
 • Kortsud
 • Laienenud poorid
 • Tuhm nahk
Mille raviks kasutatakse PRX Biorevitalitsiooni?
 • Nahk valmistatakse ette maheda puhastusainega, loputatakse ja kuivatatakse põhjalikult.
 • Iga piirkonna kohta kantakse 2 ml näokoorimislahust, manuaalse massaaži või spaatliga.
 • Spetsialist kordab lahuse nahale kandmist 2 kuni 5 (tavaliselt 3) korda. Seejärel masseeritakse toode korralikult nahka, kuni see imendub ja tekib tuntav või nähtav elastsus.
 • Näo pesemiseks kasutatakse rohkelt värsket vett.
 • Võidakse peale kanda niisutajat (vastavalt soovile).
 • Pärast 24-48 tundi: patsient peab öösel kasutama spetsiaalset vedelikku nimega "wiqo". See niisutab ja hapestab nahka. 30 minutit hiljem võib seejärel kanda peale niisutuskreemi.
 • Kuuendat etappi tuleb korrata 3-5 korda, kord nädalas, kuid iga kord samal päeval

PRX Biorevitalitsiooni protseduuri soovitatakse teostada kuurina, mis koosneb kolmest korrast kahe nädalaste vahedega. Protseduuri hinnaks on 80-160 eurot.
Milline on PRX protseduur?
PRX-T33 puhul tungib TCA ja vesinikperoksiidi (H2O2) kombinatsioon kiiresti dermisesse (üks naha sügavamtest kihtidest), aktiveerides naharakkude uuenmisprotsessi, ründamata seejuures epidermist (naha välimine kiht). PRX-T33 lahus sisaldab 33% TCA-d ja 67% vesinikperoksiidi. Protseduur on uskumatult tõhus. TCA ja vesinikperoksiidi kombinatsioon stimuleerib dermist mitteinvasiivselt, vähendades samal ajal epidermise agressiivset koorimist. PRX-T33 soodustab fibroblastide ja kasvufaktorite stimuleerimist nahka kahjustamata.
Millised on PRX-T33 kosmeetilise koorimise toimeained?