Menüü/Kontaktid
Laserepilatsioon
Ainus 6. generatsiooni dioodlaser Eestis, mis sobib igale naha tüübile. Laserepilatsioon on kõige tõhusam ja püsivam karvade eemaldusviis.

Laserepilatsioon Asclepion
Laserdepilatsioon on üks populaarsemaid esteetilisi protseduure. Kuna tegemist on ühe kõige nõutuma protseduuriga, on paljud praegused laserkarvaeemalduse patsiendid tõenäoliselt läbinud ravi vähem moodsa tehnoloogiaga. Need vanemad, ja soodsamad seadmed (mida kasutatakse endiselt paljudes kliinikutes üle kogu Eesti) ainult kinnistavad paljusid pikaajalisi negatiivseid uskumusi, et laserkarvade eemaldamine on valus, aeglane, ebatõhus ja et see ei ole ohutu kõikide nahatüüpide puhul.
Laser on valgusallikas, mis kiirgab kitsa, kindla lainepikkusega kiirt. Selle ühtlased lained levivad väikese hajuvusega, st nad on peaaegu paralleelsed. Lasereid on eri liiki, sõltuvalt lainepikkusest (ultravioletsest kuni infrapunani) ja laseri võimsusest (alates milliwattidest, mida kasutatakse diagnostikas, kuni tööstuses kasutatavate suure võimsusega laserite kilovattideni).
Laserepilatsioon võimaldab teil pikaks ajaks vabaneda soovimatutest kehakarvadest, kuid selleks on oluline läbida kuur. Keskmiselt kuur koosneb 6-10 protseduurist. Pärast esimest protseduuri kaob 20-30% karvadest ja iga järgneva protseduuriga aina rohkem. Karvad ei kasva enam sisse, nende kasv aeglustub, nahk muutub pehmemaks ja siledamaks.
Kuidas toimib laserepilatsioon?
Laserdepilatsioon takistab karvade kasvu, hävitades juuksefolliikulite juure. proAge ilukliiniku spetsalistid teostavad protseduuri soovitud piirkonnale nahal jaotatud valgusvihkudega, mis on suunatud karvafolliikulis olevale melaniinile. Karvafolliikulis asuv melaniin neelab laseri poolt kiirgatud valgust ning energia kuumutab ja kahjustab folliikulit. Kuumutades ja kahjustades folliikuleid, lämmatab laseri energia edukalt rakke, mis stimuleerivad karvade taastekkimist.
Pange tähele, et kõik karvad kasvavad tsüklites ja laserkarvade eemaldamine on tõhus ainult siis, kui seda tehakse "aktiivse kasvu" etapis. Iga karv võib igal ajal olla kasvutsükli eri etapis, seega on vaja saada mitu laserravi, et protseduur tabaks kõiki soovimatuid karvanääpse.
Asclepion MeDioStar laseri täiustatud tehnoloogia tagab energia ühtlase jaotumise, takistab ebameeldiva kuumuse tekkimist ning vähendab kõrvaltoimete riski.

Asclepion Monolith M:
viimase põlvkonna dioodlaser sobib kõikidele nahatüüpidele


Kui kaua kestab laserepilatsiooni protseduur ning mida ravi ajal oodata?
Sõltuvalt kasutatavast tehnoloogiast on laserdepilatsiooni protseduur üllatavalt kiire. Meie ProAge ilukliiniku spetsalistid saavad pakkuda eksponentsiaalselt kiiremat ravi tänu uutes käsiseadmetes leiduvatele suurematele laserpunktidele, millega saab töödelda suuremaid nahapiirkondi.
Tüüpiline uue tehnoloogia abil tehtav laserkarvaeemaldus on suhteliselt lihtne. Enne esimesele vastuvõtule jõudmist raseerige ala, mida laser-karvade eemaldamisega ravite. Protseduuri ajal puhastab spetsialist kõigepealt piirkonna, et nahka ette valmistada. Seejärel kantakse peale spetsaalset geeli sellele piirkonnale, et laseri ja naha vaheline kontakt oleks sujuv. Patsiendid võivad protseduuri ajal tunda sooja tunnet. Pärast paari kiiret laserkäiku pühib arst liigse geeli ära. Pange tähele, et iga patsiendi ravikogemus on erinev sõltuvalt laserist ja rajatisest.

Asclepion MeDioStar
Monolith M

Asclepion MeDioStar laseri ainulaadne dioodtehnoloogia kombineerib erinevad lainepikkused, varieeruvad pulseerimispikkused ja kõrgsagedusega jahutussüsteemi, tagades ohutu ja valutu karvaeemalduse kõikidele nahatüüpidele.

MeDioStari perekonda kuuluvad kõrgvõimsusel dioodlaserid esindavad tipptehnoloogiat karvade püsivaks eemaldamiseks. Laseri lainepikkused on valitud selliselt, et valguse neeldumine melaniinis oleks maksimaalselt kõrge, samas vees võimalikult madal. Seda seetõttu, et vesi on oluline naharakkude osa, ja tänu sellisele lainepikkuste valikule ei tekin naha kahjustusi. Lainepikkuste valik tagab turvalise protseduuri ja väga madala kõrvalnähtude riski. MeDioStar lahendus lubab viia läbi protseduuri ka kõige tumedamatel nahatoonidel ilma, et tekiks hüpopigmentatsiooni ohtu.

5000-vatise jõuga ja kuni 10 ruutsentimeetrise tööalaga MeDioStar laser võimaldab sügavamat penetreerimissügavust, et hävitada ka kõige sügavamad karvafolliikulid. SmoothPulse režiim võimaldab lühikesi pulseerimisi kuni 20 Hz kõrgsagedusega. Kõik need funktsioonid muudavad karvaeemalduse kiiremaks ja õrnemaks kui kunagi varem.

Monoliit käsiseade 360 kraadise nahajahutussüsteem jahutab efektiivselt epidermise kihti, kaitseb nahka põletuste eest ja võimaldab ravil toimida igas suunas.
Enne laserepilatsiooni
Meie ProAge ilukliiniku spetsialistid soovitavad
 • koorida ja/või raseerida protseduurile määratud piirkonnad üks öö enne vastuvõtu algust.
 • Juhul kui Te vahatate, peaks vahatamine olema tehtud vähemalt kaks nädalat enne ProAge ilukliinikus toimuvat kohtumist.
 • Kontsulteerige igaks juhuks alati enne meie spetsalistitega.
Pärast protseduuri
 • Vahetult pärast ravi on kerge punetus ja muhud ravipiirkonnas tavalised. Need võivad kesta kuni 2 tundi või kauem.
 • On normaalne, et töödeldud piirkond võib tunduda mõne tunni jooksul nagu Teil oleks päikesepõletus. Kui tundlikkus jätkub, kasutage külmakompressi. Kui tekib töödeldud nahale koorik, kasutage antibiootilist kreemi.
 • Puhastage töödeldud piirkond õrnalt. Käsitletud ala võib õrnalt pesta maheda seebiga. Nahk tuleb esimese 48 tunni jooksul kuivatada õrnalt ja mitte hõõruda.
 • Esimese 24 tunni jooksul ei tohi kasutada töödeldud alalt meiki ega kreemi/niisutusvahendit/deodoranti.
 • Hoidke töödeldud piirkond puhtana ja kuivana, kui edasine punetus või ärritus püsib, jätke meik ja niisutav kreem ning deodorant (kaenlaaluste puhul) kasutamata, kuni ärritus on taandunud.
 • Surnud karvad hakkavad irduma 5-30 päeva pärast ravi.
 • Koorige töödeldud ala, et kiirendada karvade väljalangemist.
 • Umbes 5-30 päeva pärast ravi võib tekkida karvade väljalangemine ja see võib ilmneda uute karvade kasvamisena. See ei ole uus karvakasv, vaid surnud karvad, mis tungivad folliikulitest välja. Saate aidata karvadel välja tulla, kui pesete neid pesulapiga ja raseerite.
 • Vältige 2 nädala jooksul päikese käes viibimist, et vähendada tumedate või heledate laikude tekkimise võimalust.
 • Kasutage päikesekaitsekreemi (spf 25 või kõrgem) kogu ravi ajal ja 1-2 kuu jooksul pärast seda.
 • Vältige töödeldud naha noppimist või kriimustamist.
 • Ärge kasutage laserravi ajal töödeldud piirkonnas muid karvade eemaldamise meetodeid või tooteid peale raseerimise, sest see takistab parimate tulemuste saavutamist.
Karvakasv on erinev. Keskmiselt kogeb enamik patsiente pärast 6-10 seanssi karvavaba õnne!
Boneerige aeg ProAge ilukliinikusse ja nautige karvavaba elu!
Asukoht
Tel: 799 4417
Mob: 5693 4417
info@proage.ee
Paju 1A, Tartu

E-R 9:00 - 19:00
L: 10:00 - 16:00
P: Suletud