Menüü/Kontaktid

Morpheus8
Lõtvunud naha pinguldus, armide ja kortsude eemaldus

Morpheus8 on uus nahaaluste rasvade ümberkujundusseade (ingl. SARD), mis fraktsionaalselt ehitab ümber ning kontuurib nägu ja keha. Morpheus8 suudab tungida sügavamale naha sisse kui ükski teine mikronõelamisseade, ulatudes kuni 4 mm sügavusele naha ja rasva sisse. Aparaati kasutatakse kortsude, aknearmide, venitusarmide, kirurgiliste armide jms raviks.

Protseduur stimuleerib kollageeni tootmist naha alumistes kihtides, täpsemalt dermises, mis on kõige paksem nahakiht ja hoiab inimese naha tugevust ja elastsust. Selle tulemusel naha aluskihid reorganiseeruvad loomulikuks vananemisvastaseks protsessiks, mis noorendab nahka ja jätab selle säravaks, samuti paraneb nahatekstuur.

Morpheus8 annab plastilise kirurgiaga samaväärsed tulemused kiiremini ja kordades soodsamalt. Pro-Age ilukliinik on ainus Eestis, kus on Morpheus8. Tegemist on meditsiinilise seadmega, mis vajab Terviseameti tegevusluba.
Protseduuri käik

Üks tund enne protseduuri algust kantakse tuimestav kreem piirkonnale, kus viiakse läbi ravi. Kreem tuimestab naha ja vähendab ebamugavustunnet protseduuri ajal. Morpheus8 seadme otsik paigutatakse nahaalale, lastes mikronõeltel perforeerida nahka. Samal ajal kiirgavad nõelad raadiosageduslaineid, millest tulev soojus tungib naha aluskihtidesse, pinguldades nahka ja naha all asuvat rasvkude. Protseduur koos tuimestamisega võtab aega umbes kaks tundi.

Kasutuspiirkond

Morpheus8 kasutatakse kehapiirkondades, mis saavad kasu nahaalustest uuendustest, näiteks nägu, kael, kõht, põlved. Samuti on protseduur sobilik ka nendes keha piirkondades, kus on tekkinud aknearmid, pigmentatsioon, kortsud, venitusarmid või lõtvunud nahk. Morpheus8 protseduurid on sobilikud igale nahavärvile.

Morpheus8 seade ülemaailmselt kogumas palju populaarsust, lisaks teistele kuulsustele, kasutab seadet ka Kim Kardashian, kes valis selle protseduuri, et pinguldada oma kõhtu, käsi ja jalgu.

Tulemused

Visuaalne effekt on nähtav juba pärast esimest Morpheus8 protseduuri, kuid parimad tulemused saavutatakse vähemalt kolme sessiooniga. Iga protseduuri vahel jäetakse 4-6 nädalat. Lõplik efekt on näha 6-12 kuud pärast ravisessioone, sest kollageeni formuleerumine ja naha pinguldumine võtavad aega.

Pärast ravisessiooni võib esineda kerget paistetust ja punetust, mis näeb välja ja tundub nagu päikesepõletus. Punetus ja paistetus võivad kesta 3-4 päeva. Võimalik on ka nahaketendus, kui mikronõelte torkekohad paranevad.

Näidustused

Protseduur sobib inimestele, kes soovivad:


  • parandada lõtvunud nahka
  • parandada lõuajoont ja kortse kaelal
  • parandada aknearme
  • parandada venitusarme
  • vähendada oma nahal vananemise

Tulemus

Morpheus8 naha pinguldamise tulemused

KKK

Milliseid piirkondi saab Morpheus8 seadme abil ravida?
Morpheus8 seadme abil saab ravida kõiki kehapiirkondi, kus on kasu nahaalusest uuenemisest. Kõige laiemalt levinumad on näo alaosa ja kaela ravimine. Kõige sobilikumad on näo osad, kus on kortsud, värvipigmentatsioon või aknearmid.
Mitu ravisessiooni peaks tegema?
Ravisessioone võiks olla 1-3, sõltuvalt sellest, kui tugevat ravi nahk vajab.
Millal ma näen tulemusi?
Kerget erinevust on juba näha mõne päeva jooksul, märgatavad erinevused on näha pärast kolme nädalat. Naha olukord paraneb kuni kolme kuu jooksul pärast ravi lõppu.
Milline on fraktsionaalse energia kasu?
Fraktsioneeritud raadiolainete tehnoloogia on teaduslikult tõestatud meetod kortsude vähendamiseks ja nahaaluse rasva ja kollageeni ümber modeleerimiseks. Mitteinvasiivne viis, mis kasutab mikronõelu, et elavdada naha kõige sügavamaid kihte.
Milline on raadiolainete energia kasu?
Raadiolainete energia soojendab naha süvakihte kontrollitud viisil ja tänu sellele regenereeritakse kollageeni. Selle tulemusel saavutatakse särav ja nooruslik nahk, naha jume ja tekstuur paraneb märgatavalt.
Kas Morpheus8 protseduuri saab kombineerida teiste protseduuridega?
Morpheus8 protseduuri on võimalik kombineerida teiste protseduuridega või sõltuvalt protseduurist, läbi viia mõni päev pärast teisi protseduure.
Kas ma võin kanda meiki pärast Morpheus8 protseduuri?
Meigi kandmine on lubatud 2-3 päeva pärast protseduuri. Pärast protseduuri on mõne päeva jooksul näha nahal mikrokahjustusi ja punetus võib püsida umbes kuni nädala jooksul.
Kuidas hoolitseda naha eest pärast protseduuri?
Niisutage ravi saanud naha-ala ja vältige otsest päikesevalgust nii palju kui võimalik. Kandke SPF faktoriga kreemi igapäevaselt, et vältida nahavähi riski, vähendada kortsude teket ja pidurdada naha vananemisprotsessi.
Asukoht
Tel: 799 4417
Mob: 5693 4417
info@proage.ee
Paju 1A, Tartu

E-R 9:00 - 19:00
L: 10:00 - 16:00
P: Suletud